Pokaż duże zdjęciePokaż duże zdjęciePokaż duże zdjęciePokaż duże zdjęciePokaż duże zdjęciePokaż duże zdjęciePokaż duże zdjęciePokaż duże zdjęciePokaż duże zdjęciePokaż duże zdjęciePokaż duże zdjęciePokaż duże zdjęciePokaż duże zdjęciePokaż duże zdjęciePokaż duże zdjęciePokaż duże zdjęciePokaż duże zdjęciePokaż duże zdjęciePokaż duże zdjęciePokaż duże zdjęciePokaż duże zdjęciePokaż duże zdjęciePokaż duże zdjęciePokaż duże zdjęciePokaż duże zdjęciePokaż duże zdjęciePokaż duże zdjęciePokaż duże zdjęcie Pokaż duże zdjęcie


Firma Baud-Świt powstała w 1988 roku, od początku kładąc nacisk na wysoką jakość usług. Przez prawie 30 lat zdążyliśmy wypracować sobie dobrą opinię co możemy potwierdzić referencjami od naszych zleceniodawców. Jesteśmy postrzegani jako firma rzetelna i wywiązująca się z terminów, co owocuje powiększającym się gronem zadowolonych klientów.

Zajmujemy się kompleksową realizacją robót budowlanych. Dysponujemy własną, solidną bazą sprzętową i transportową, jak również wyselekcjonowaną i wyspecjalizowaną kadrą posiadającą wysokie kwalifikacje i duże doświadczenie. Jesteśmy gotowi do profesjonalnego, solidnego i szybkiego zrealizowania Państwa zamówienia z gwarancją jakości.

Powierzając nam prace budowlane Klienci, mogą być pewni, że zostaną one wykonane rzetelnie i właściwie - zgodnie z umową. Podczas realizacji powierzonych nam zadań bazujemy całkowicie na własnym sprzęcie budowlanym.

Podczas wykonywania prac korzystamy z najlepszych rozwiązań technologicznych i sprawdzonych materiałów. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie jakości.

Dbamy o środowisko naturalne, stosując wyłącznie ekologiczne materiały i technologie.

Zapewniamy kompleksową obsługę - od powstania pomysłu i projektu, aż po zakończenie prac pod klucz. W czasie realizacji inwestycji, jesteśmy wobec Inwestora, jedynym partnerem we wszystkich sprawach wynikających z tytułu realizacji zadań, również przed organami administracji państwowej i samorządowej.

Bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność wynikającą z przepisów o rękojmi i gwarancji na wykonanie robót budowlano-montażowych i instalacyjnych. Gwarantujemy rzetelność, terminowość i uczciwą cenę. Zabiegamy o pełne usatysfakcjonowanie Klienta.

Jesteśmy również solidnym podwykonawcą, wspomagaliśmy budowy i modernizacje takich obiektów jak:
- Szpital na Parkitce w Częstochowie
- Dworzec Główny PKP w Częstochowie
- Hala produkcji części do fiata cinquecento
- Fabryka Strzykawek Jednorazowych - Erg w Kłobucku
- termoizolacji bydynków dzielnicy Północ
- termoizolacji budynków dzielnicy Raków
- termoizolacji budynków dzielnicy Błeszno
- termoizolacji budynków dzielnicy Raków–Zachód
- termoizolacji budynków dzielnicy Śródmieście
start | o firmie | oferta | referencje | kontakt
Copyright © Baud-Świt design: impressia.pl